NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

DOSTAWA

Zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatami INPOST.

Tak, ale koszty wysyłki znacznie się różnią od tych w Polsce.

Skontaktuj się z nami z informacją o adresie dostawy, wycenimy indywidualnie przesyłkę.

O każdej zmianie statusu zamówienia informujemy wiadomością e-mail.

 

Alternatywnie możesz założyć konto na którym możesz sprawdzić historię zamówień oraz właśnie sprawdzić status zamówienia (w tym namierzyć przesyłkę) lub kliknąć tutaj i podać e-mail i nr zamówienia.

Czas realizacji, czyli uszycie produktu i wysyłka to aktuanie nawet 10 dni roboczyc licząc od zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Po wysłaniu paczki status Twojego zamówienia zmieni się na „Wysłane”, a o czym poinformujemy e-mailem. W treści znajdziesz nr przesyłki, dzięki czemu sprawdzisz, w którym miejscu jest paczka.

Pamiętaj o tym, że nie mamy wpływu na kuriera, który ma 48h na dostarczenie wysyłki.

PŁATNOŚĆ

Możliwości płatności za zamówienie są 3:

  1. przelewem bankowym na konto podane w e-mailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia, które od nas otrzymasz. Jeśli bardzo Cię to ciekawi numer konta to 22 1140 2004 0000 3402 7871 2781, w tytule zamówienia prosimy podać nr zamówienia.
  2. za pomocą serwisu przelewy24.

Jeśli nie zdążysz zapłacić to serwis przelewy24 wyślę Ci link do wykonania nieudanej transakcji. Jeśli błąd będzie się powtarzał wykonaj przelew tradycyjny na numer konta 22 1140 2004 0000 3402 7871 2781, w tytule zamówienia prosimy podać nr zamówienia.

Rekomendujemy skorzystanie z serwisu przelewy24 lub przelew tradycyjny z wysyłką potwierdzenia przelewu na adres contact@melchika.com.

ZAMÓWIENIA

Ze względu na fakt, że produkty są szyte pod konkretne zamówienia, zwroty nie są regulowane przez ustawę z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Jednakże rozumiemy, że produkt może nie pasować tak, jak to sobie wyobrażaliśmy, dlatego możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny, jeśli produkt jest w stanie nienaruszonym. Potrzebny jest też dowód zakupu, np. paragon albo potwierdzenie mailowe.

Aby zwrócić wybrane produkty lub całe zamówienie należy w pierwszej kolejności wypełnić formularz (online): Formularz zwrotu

Następnie zwracane rzeczy prosimy odesłać do paczkomatu Paczkomat POZ59N (preferowana przez nas forma zwrotu) lub na poniższy adres:

Paweł Białas

Rolna 31/61

61-491 Poznań

tel:570 213 842

mail: contact@melchika.com

 

Pieniądze zwracamy zwykle po 14 dniach roboczych, zwykle w ostatnim tygodniu danego miesiąca.

Jeśli z jakiegoś powodu pilnie potrzebujesz zwróconych środków, napisz nam maila na contact@melchika.com. O tyle, o ile będzie to możliwe w danym momencie przyspieszymy proces zwrotu.

To zależy 😉 Jeśli status zamówienia jest „W trakcie realizacji” zadzwoń do nas na numer 782 372 165 lub napisz na contact@melchika.com, podaj nam nr zamówienia i poinformuj o zmianie zdania. Jeśli produkt nie jest jeszcze gotowy, zamówienie zostanie anulowane.

 

Oczywiście przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny o czym mowa w punkcie powyżej.

Jeśli status zamówienia jest „W trakcie realizacji” zadzwoń do nas na numer 782 372 165 lub napisz na contact@melchika.com, podaj nam nr zamówienia i poinformuj o zmianach jak ich chcesz dokonać, resztę ustalimy w komunikacji.

ROZMIARY

Rozmiary dobierz według wieku pociechy. Dla pewności możesz zmierzyć obwód głowy maleństwa. Do każdego przedziału wiekowego jest przyporządkowany przedział dla jakiego obwodu głowy maleństwa turban lub opaska będą odpowiednie.

 

Kliknij tutaj żeby zobaczyć tabelę rozmiarów.

Tak. Pośród dostępnych rozmiarów znajdziesz rozmiar „Dorośli”. Turbany i Opaski w rozmiarze dla dorosłych są droższe o 10 zł ze względu na ilość materiału zużytego do wykonania produktu.

Nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie?