O MARCE

Nasza Historia

lazo i nodo rozowy

Pomysł na ręczne szycie kolorowych turbanów i opasek zrodził się jeszcze w 2018 roku, gdy na świat przyszła moja córka Melania, ale to w Maju 2019 roku udało mi się go zrealizować.

Na początku kierowała mną chęć tworzenia produktów głównie dla pociech. Przyozdobienie główek małych istot pięknymi, praktycznymi i wygodnymi turbanami oraz opaskami z wysokiej jakości materiałów.

Z czasem stało się jasne, że moje rękodzieła to gustowne nakrycie głowy nie tylko dla dzieci. Aktualnie śmiało mogę powiedzieć, że marka Melchika to turbany i opaski zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nazwa marki Melchika wywodzi się od imienia mojej cudownej córki (Melania) oraz hiszpańskiego słowa „chica”, które oznacza dziewczynka. Nazwy produktów również inspirowane są językiem hiszpańskim.

nodo tenia roz

Mam nadzieję, że turbany i opaski mojego autorstwa przypadną Ci do gustu. Jeśli wstawisz zdjęcie na Instagram lub Facebook z którymś z produktów ode mnie, będzie mi niezmiernie miło jak oznaczysz profil Melchiki (@melchika_brand).

 

Pozdrawiam

Michalina, sklep Melchika

Opakowanie