POMAGAMY

Na czym polega nasza pomoc?

Otrzymujemy wiele próśb o wsparcie zbiórek dla chorych, potrzebujących szybkiej pomocy dzieci. Jako rodzice dwóch zdrowych córek, nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić jaki koszmar przechodzą ludzie znajdujący się w tak strasznej sytuacji.

Staramy się co jakiś czas przekazać nasze produkty do licytacji dla wybranej zbiórki, jednak wiemy, że to za mało.

Chcemy pomóc na tyle ile możemy, dlatego pomyśleliśmy, że poza wspieraniem zbiórek prywatnie możemy to robić również jako marka. Szczodrze tak jak wy, nasze klientki.

Pomysł jest prosty przy zamówieniu wybierz kwotę od 2 do 10 zł, a my dopłacimy drugie tyle i całość przekażemy na jedną, wybraną zbiórkę.

Zbieramy pieniądze na jeden cel do zebrania całej kwoty lub do końca zbiórki, natomiast pieniądze przelewamy raz na dwa, trzy tygodnie (w zależności od zebranej kwoty) o czym będziemy informować w naszych mediach społecznościowych.

Zdajemy sobie sprawę, że jest mnóstwo potrzebujących osób, lecz niestety nie możemy wszystkim pomóc. Dlatego jeśli chcesz nam dać znać, że powinniśmy wspomóc w następnym miesiącu inną zbiórkę napisz do nas na contact@melchika.com. Zastrzegamy, że możemy wspomóc tylko jedną akcję charytatywną na raz. Co jakiś czas będziemy zmieniać cel zbiórki.

 

Pozdrawiam

Michalina, sklep Melchika

Jak dotąd w zbiórkach zebraliśmy wspólnie 3550 zł.


Aktualnie nie wspieramy żadnej konkretnej zbiórki